Hakkımızda

Biz Kimiz ?

SRY Platformu, sigorta ve risk yönetimi alanında özellikle akademik bilgi açığını kapatmak amacıyla kurulmuş Türkiye’deki ilk ve tek sitedir. Spesifik konularda ve  eğitimine kolay ulaşılamayan alanlarda online akademik eğitimler ile sektöre fayda sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Misyonumuz, sigorta ve risk yönetimi branşında farkındalığı artırmak ve bilgiyi daha kolay ulaşılabilir hale getirmektir. Vizyonumuz , SRY Platformunu, global anlamda tüm  sigorta ve risk yönetimi ilgililerinin ve akademisyenlerin bilgi aldığı ve bilgi paylaşımında bulunduğu uluslar arası akademik bilgi merkezine dönüştürmektir.

Ne Yapıyoruz ?

SRY Platformunda ana hedef akademik yayın eksiğini tamamlamak ve bilgiye erişimi hızlandırmaktır.Bu sebeple sigorta ve risk yönetimi branşında doktora unvanı bulunan akademisyenlerimiz tarafından neden-sonuç ilişkisine bağlı kalınarak hazırlanan, sayısal analizlerle sonucu desteklenen lerimiz sektöre fayda sağlamanın yanı sıra bu alanda çalışan diğer akademisyenler için de yol gösterici nitelik taşımaktadır. Söyleşiler ve röportajlar kısmında ise sektördeki uzman kişilerin ilgili konu hakkındaki güncel gözlemleri yer almaktadır.

Online eğitimlerimiz çoğunlukla spesifik risklerle ve farklı sigortacılık konuları ile ilgili  hazırlanmış olup genellikle yabancı kaynaklardan derlenen eğitim dökümanlarını içermektedir.

 

 

Ekibimiz